Baykuş uçuyor

Baykuşların başları büyük ve tüylüdür. Kuyrukları kısa, kanatları ise enli ve uzundur. Bir kısmının kanat açıklığı, bir adam boyuna kadar ulaşır. Baykuşların serçe kadar küçük olanları da vardır. Gagaları kıvrık, pençeleri keskin kanca tırnaklı ve döner parmaklıdır. Kuvvetli pençeleri vardır.


Baykuş resimleri yırtıcı kuşlar kuş


 1. Neval Çavlin
  Haziran 6th, 2014 at 23:27
  Reply | Quote | #1

  Bu akşam serçeleri merak etmemin nedeni, galiba onlar saçma sapan yerlere yumurtluyorlar da ondan..Torunumun artık küçüldüğü için pencere demirlerine takıp bıraktığı çizmelerin içinden kuş çıkınca şaşırdım. Demek ki bunlar nerede bulurlarsa orası yuva oluyor. Bunu paylaşmak istedim..Ve de bir hafta içinde tam dört bebek tüylendi uçtu gitti!!!!

 2. Kristiina
  Aralık 26th, 2015 at 01:38
  Reply | Quote | #2

  Sevgili arkadaşlar f6ncelikle şahsım adına bu mfctavazi yamrulorınızdan dolayı teşekkfcr etmek isterim.f6ncelikle nazım beyin uyku sorununu gidermek isterim sevgili nazım bey nezaman isterseniz nezaman mfcsait olursanız bırakın videoda izlemeyi buyrun gelin canlı olarak izleyelim misafirimiz olun siz havada gf6rmeden uyuyamadığınızı sf6ylfcyorsunuz bizde izlemesek f6llfcrfcz zihniyetiyle bu işe bakıyoruz.dediğim gibi hazır hayvanlar var buyrun gelin başımızın fczerinde yeriniz var bu sırf sizin ie7in gee7erli olan bir davet değil siteyi takip eden ie7inde bu merakı taşıyan herkez davetlidir.saygı ve sevgilerimle allaha emanet olun. Sevgili develi nicli kardeşim yeterki kuş sarsın kel kalmam zerre kadar umurumda olmaz.:=))) Kayserili ali

Konuyla ilgili sorularınızı ve bilgilerinizi aşağıdaki formu kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

araba resimleri oto manzara resimleri güzel manzara araba resimler hayvan resimleri